Sport i wysiłek fizyczny to moja pasja od najmłodszych lat a kulturystyka i sporty siłowe to coś co szczególnie pokochałem i z czym jestem związany od ponad dwudziestu lat…Ostatnie lata byłem związany z różnymi instytucjiami szkoleniowymi prowadząc liczne kursy instruktorskie i szkolenia związane z kulturstyką i dietetyką sportową, aż wreszcie postanowiłem wziąć sprawy w własne ręce i wyjść na przeciw oczekiwaniom wszystkich pasjonatów sportów siłowych. Z moim wieloletnim doświadczeniem i wciąż poszerzającą się wiedzą i praktyką przyszedł czas na otwarcie własnego, niezależnego a co najważniejsze autorskiego Centrum Szkoleniowego STREFA SPORTU Radek Słodkiewicz. Kursy instruktorskie pozwolą mi w sposób profesjonalny przygotować przyszłych instruktorów, zapewniając im solidną bazę wiedzy oraz niezbędne umiejętności współpracy nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Moje kursy poza dużą dawką wiedzy teoretycznej oferują bardzo rozbudowana część praktyczna, poparta latami mojego doświadczenia w pracy zarówno z amatorami jak i z wieloma czołowymi zawodnikami startującymi w sportach sylwetkowych. Kursy te gwarantują solidne, specjalistyczne wykształcenie absolwentów oraz gruntowne przygotowanie do zawódu instruktora.

Moja kadra szkoleniowa to ludzie wybrani przeze mnie w sposób bardzo przemyślany, to ludzie w pełni poświęceni temu czym się zajmują i temu co kochają. Instruktorzy, trenerzy, zawodnicy, fizjoterapeuci, dietetycy, marketingowcy i specjaliści od współpracy w kontakcie bezpośrednim z klientem.

Poza kursami instruktorskimi już od dawna organizuję szkolenia specjalistyczne, o bardziej zawężonej tematyce, dla wszystkich osób chcących pogłębiać swoją wiedze – zarówno z technik treningowych jak i z zakresu dietetyki, suplementacji i przygotowania do zawodów.

Życzę wszystkim przyszłym absolwentom i uczestnikom moich kursów i szkoleń samych sukcesów i spełnienia na drodze w doskonaleniu siebie jako trenera czy zawodnika!

Szukajcie mnie na FB- Kursy Strefa Sportu Radek Słodkiewicz lub na stronie internetowej www.kursyslodkiewicz.edu.pl i pod nr tel 500 733 440 Do zobaczenia!


Zapisz się na kurs instruktorski